Tefra – palety Poznań

Tefra jest rodzinną firmą funkcjonującą w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Jej główną domeną jest sprzedaż palet Poznań oraz ich skup. Długie lata, jakie firma spędziła na rynku, pozwoliły na wypracowanie silnej marki i odpowiedniej elastyczności, która pozwala na dostosowanie się do potrzeb Klientów. Tefra w Poznaniu zajmuje się także naprawą palet jednorazowych oraz przemysłowych.

Szerokie kontakty, jakie posiada firma na terenie Polski i Unii Europejskiej, pozwalają na poszerzanie perspektyw, współpracę oraz zdobywanie coraz to nowego doświadczenia. Dowodem na rzetelność i wysoki poziom oferty firmy jest szerokie grono zaufanych klientów, np.: Bros, Komputronik, DPD, Imperial Tobacco, Raben, Tesco, Lidl, Lisner, Nivea czy Praktiker.

Tefra – skup palet Poznań doskonale dba o swoich klientów. Aby ułatwić dowóz palet, posiada aż cztery punkty skupu na terenie Poznania. Ponadto, dla bardziej wymagających klientów, oferowany jest firmowy transport, którym palety odbierane są z każdego zakątka Wielkopolski.

Jakie palety można znaleźć w ofercie Tefra – skup i sprzedaż palet Poznań?

W ofercie firma posiada szeroką gamę palet – palety przemysłowe, palety jednorazowe, palety drewniane oraz europalety. Palety przemysłowe dzielą się na lekkie oraz grube. Mają identyczne wymiary 1000×1200 mm, jednak różnią się udźwigiem. Palety przemysłowe grube są przeznaczone do przewożenia wózkami widłowymi artykułów o łącznej wadze maksymalnej 1,5 tony, natomiast palety przemysłowe lekkie, inaczej zwane cienkimi, udźwigną jedynie 800 kg.

Europalety w ofercie sprzedaż palet Poznań to EUR PAL najwyższej jakości. Palety te posiadają certyfikat IPPC, nadawany przez specjalny Instytut Technologii Drewna w Poznaniu. Ten certyfikat stwierdza, że palety zostały wyprodukowane zgodnie z normami przyjętymi przez Unię Europejską. Europalety z firmy Tefra spełniają również wymogi Międzynarodowego Związku Kolejowego. Tak jak i palety przemysłowe grube, udźwig europalet to 1,5 tony.

Palety jednorazowe również dzielą się na lekkie i grube. Od przemysłowych różnią się wymiarami i udźwigiem. Wymiar palet jednorazowych to 1200×800 mm, natomiast ich udźwig wynosi kolejno 800 kg oraz 1000 kg.

Ostatnimi w ofercie palety Poznań są palety drewniane i inne. Najpopularniejszą jest paleta chemiczna o wymiarach 1000×1200 mm, którą najchętniej stosuje się w składowaniu oraz transporcie większych towarów, przy których nie sprawdza się europaleta. Paleta CP3 jest paletą kompatybilną dla transportu morskiego, a paleta 600×400 mm jest używana najczęściej w celach wystawowych w sklepie czy showroomie. Udźwig palety 600×400 mm, zwanej „ćwiartką” to tylko 200 kg.

W sprzedaży firma posiada także płyty wiórowe o wymiarze 78×118 cm oraz grubości 1,8 cm, dekiel drewniany, zwany inaczej pokrywą paletową o wymiarach europalety oraz drewniane półpalety o udźwigu 400 kg, na tematy których więcej można przeczytać na stronie: http://www.tefra.com.pl/

Comments are closed.

  • Dlaczego warto suplementować colostrum?

    Kwestie związane z odpornością człowieka są jednym z najważniejszych współczesnych zagadnień, stąd też spore nasilenie reklam różnego typu suplementów diety. Według starego porzekadła naprawdę skuteczne preparaty nie potrzebują reklamy i tym cechują się właśnie produkty z colostrum. Czym jest colostrum? Choć nazwa może nie wiele sugerować, to nic innego jak siara, towarzyszy ona człowiekowi i …»
  • Praca w niezwykłym miejscu

    Dzisiejszy świat kształtuje bardzo zmieniające się zapotrzebowanie na fachowców, specjalistów, ale także otwarte umysły wnoszące pewne urozmaicenia do naszego świata. Reklama staje się miejscem niezwykłym. Pomysły z jakimi obecnie mamy możliwość się zapoznawać powstają w głowach bardzo nietypowych osób, którzy nie boją się pewnego barku powtarzalności, dziś reklama ma przykuwać uwagę w różnorodny sposób. Ważne …»
  • Polskie markety budowlane

    Obecnie stale budowane są nowe markety budowlane w Polsce. Wobec tego wszystkie osoby, które chcą samodzielnie zająć się budową nowego domu lub przeprowadzeniem remontu mieszkania mogą w szybkim tempie uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych dla siebie materiałów.»