Kierowca kategorii c+e w Dasko

Praca kierowcy jest to zajęcie ciekawe, ale wymagające odpowiedniego przygotowania oraz predyspozycji. Przykładowy kandydat powinien mieć wyjeżdżone kilkaset godzin, oraz mieć odpowiednią ilość samozaparcia oraz cierpliwości. Przez kilka dni potrafi podróżować sam, i nie ma możliwości posiadania zmiennika. Dodatkowo, musi znać międzynarodowe prawo drogowe, oraz mieć informacje potrzebne mu do przewożenia towarów oraz ludzi. Jeśli masz takie umiejętności, jesteś komunikatywny oraz nie boisz się ciekawych zadań, jesteś ciekawy świata i jesteś kierowcą kategorii c+e, to praca dla Dasko jest dla Ciebie

Dasko- firma z przyszłością

Dasko jest przedsiębiorstwem zajmującym się przewożeniem towarów chłodzonych czy mrożonek na terenie całej Europy oraz Polski. Codziennie z centrów logistycznych ruszają nowe ciężarówki wypełnione towarem. Dzięki doskonałej współpracy na linii przedsiębiorca-kierowca-klient współpraca przebiega gładko i bez większych komplikacji, a towar dowożony jest w doskonałych warunkach na miejsce przeznaczenia.

Jak zacząć pracować w Dasko

Aby aplikować na pozycje kierowcy Dasko, wystarczy złożyć CV za pośrednictwem strony internetowej: https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-pracy/kierowca-miedzynarodowy Po odpowiedzi bez obaw możesz dołączyć do jednej z największych grup kierowców. Na stronie znajdziesz również informacje dotyczące wymagań dla kandydatów oraz co przedsiębiorstwo oferuje w zamian za współpracę.

Comments are closed.

  • Portale a sprzedaż

    Dzisiejszy świat niesie nam wielkie możliwości pojawiają się oferty rozwoju z jakimi wielu z nas kilka czy kilkanaście lat temu nie maiła jakiejkolwiek styczności. W dobie gdzie komputery stają się naszym życiem portale społecznościowe to nasze być abo nie być w nowoczesnym świecie, marketing w bardzo szeroki sposób przenika także do cyber świata. Na wielu …»
  • Jak zapłacić za wejściówkę w bileterii internetowej ?

    Sposób zapłaty to naprawdę ważna rzecz. Często możliwe do wyboru formy płatności są pytaniem zadawanym przez klientów . Obecnie istnieje wiele form zapłaty za zakupione w Internecie produkty. https://ticketclub.pl również jest otwarty na rozwijające się technologie i oferuje różne formy płatności dla wygody swoich użytkowników.»
  • Działania agencji interaktywnej

    Promowanie strony www Internecie to współcześnie ogromne pole do popisu dla osób zajmujących się marketingiem sieciowym. Możliwości na skuteczne reklamowanie firmy a nawet konkretnej osoby jest obecnie bardzo wiele: od standardowego pozycjonowania, przez działania na serwisach społecznościowych i w końcu na typowych okienkach reklamowych kończąc. Jednak to nie jedyne działania, jakie podejmuje agencja interaktywna, aby …»